Dodatkowe informacje

Gospodarzy imprezy prosimy o przygotowanie stolika, na którm zostaną wyłożone gadżety. Dostęp do gniazdka o napięciu 230V i  nie większej odległości niż 2m od ustawienia fotobudki. Zadaszoną powierzchnię płaską (na fotobudkę i tła fotograficzne) o wymiarach 3x3m.

Dodatkowa godzina:

Drogi kliencie, każda dodatkowa godzina wypożyczenie fotobudki podczas imprezy jest dodatkowo płatna 150zł.

Dojazd:

Każdy z pakietów ma określoną liczbę km w cenie. Jeśli zaistnieje sytuacja dowozu powyżej pakietu każdy dodatkowy km w cenie 1zł.

Gadżety:

Dysponujemy dużą ilością gadżetów. Gadżety można dostosować do imprezy dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wszystkie będą dostępne dla Państwa podczas trwania imprezy.

Tła:

W swojej ofercie posiadamy tła fotograficzne do wyboru.

Galeria internetowa, pendrive:

Zdjęcia zrobione podczas Twoje imprezy zostaną zapisane w galerii internetowej. Istnieje możliwość przesłanie zdjęć na pendrive i dostarczenie go gospodarzom zaraz po zakończeniu zabawy przy fotobudce.

Księga gości:

W swojej ofercie posiadamy księgę gości, która jest dodatkowo płatna do każdego pakietu.

Nagrywanie życzeń:

Goście nagrają swoje życzenia na 30 sekundowych filmikach, które zostaną zgrane razem ze zdjęciami na dysk wirtualny, a także przekazane na pendrive.

Publikacja zdjęć na facebooku i przesłanie na e-maila:

Fotobudka umożliwia gościom zaraz po zrobieniu zdjęcia na udostępnienie go na facebooku bądź wysłanie go na własną skrzynkę email. Jest to fantastyczny sposób na podzielenie się z przyjaciółmi swoimi niezapominanymi chwilami, które przeżywają podczas dobrej zabawy przy fotobudce.